Temel olarak; sağlık, tanı ve tedavi hizmetine yönelik danışmanlık almak için, hekimle uzak mesafeden görüşme yapmak demektir. Birebir fiziki muayenenin yerini tutmaz, ancak bazı sorunları çözüme kavuşturmak ve bilgi vererek yersiz endişeleri gidermek mümkündür. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmetle çok sayıda hastanın problemini çözüme kavuşturduk.

Bulunduğunuz ortamda sağlık hizmetinden faydalanırsınız. Hekime, Dünyanın her yerinden ulaşırsınız. Bu hizmeti alırken de büyük oranda zaman ve ulaşım giderlerinden tasarruf edersiniz.
 
Salgın hastalık durumlarında evde kalmış olur ve enfeksiyon riskini azaltırsınız.
 
Doğru bilgilere kısa sürede ulaşırsınız.
 
Tetkik sonucu, reçete, tanı, tedavi yöntemleri hakkında “ikinci görüş” alırsınız. Hekiminize sorma fırsatı bulamadığınız soruları sorabilirsiniz.
 
Hastalıklarınız için hangi branşa veya hangi doktora ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, travmalar gibi acil tıbbi müdahale gerektiren durumlar bu hizmet kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

Web Sitemiz üzerinden form doldurarak randevu talebinizi iletebilirsiniz ve en kısa sürede onay için aranırsınız.

Randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefon numaranızdan, telefonunuzdaki Whatsapp uygulaması üzerinden, randevu saatinizde sizi arayarak görüntülü görüşme hizmetini başlatacağız.

Şu anda sadece banka havalesi ya da EFT ile ödeme kabul edebilmekteyiz. İnternetten kredi kartıyla ödeme almak da mümkün olacaktır.

15 günlük kontrol süreniz içerisinde yeniden randevu alarak Görüntülü Kontrol Görüşmesi’ni ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, görüntülü görüşme uygulaması olarak Whatsapp ve kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.
 
Randevunuzdan 15 dk öncesinde, görüşme hizmeti için hazır bulunmanızı rica ederiz.
Randevular yarım saat aralıklarla planlanmaktadır. Size ayrılan görüşme süresi 20 dakika ile sınırlıdır. Sizin görüşmeniz bittikten sonra, diğer görüşme için hazırlık yapılacaktır. Zamanı iyi kullanmak için, randevu saatinden önce görüşme için hazır bulunmanız, tetkiklerinizi yanınızda bulundurmanız, bulunduğunuz ortamın sessiz, aydınlatmanızın uygun olması, internet hızınızın en iyi olduğu noktada bulunmanız önemlidir. Varsa paylaşmak istediğiniz raporlarınızı e-posta adresimize gönderebilirsiniz.
Size verilen randevu saatinizde hekiminiz tarafından arandığınızda telefonunuzu cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
Ödenen hizmet bedeli randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir. Bunun için 0552 5025965 mo.lu telefona bilgi verilmesi gerekmektedir.
 
Randevu alımı ve iptallerinin, iş akış planımızı etkilediğini anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bu nedenle, randevu saatine 2 saatten daha az sürede iptal edilen hizmetler için %30 kesinti yapıldıktan sonra kalan tutar iadesi yapılacaktır. İade talebi için cayma formunun doldurulması gerekir.

Uzaktan muayene, birebir fiziki muayenenin eşiti olmadığından, her durumda reçete yazılamayabilir. Görerek ya da hasta öyküsü alınarak tanısı konabilen bazı rahatsızlıklar için ya da devamlı kullanılan ilaçlarınızın düzenlenmesi amacıyla ilaç önerisinde bulunabiliriz.

Görüntülü görüşme ile yeterli kanaat edinilememesi halinde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz. Bu durumda görüntülü görüşme için yaptığınız ödeme, fiziksel muayeneniz için yapacağınız ödemeden düşülecektir.

Görüntüleriniz ve sesiniz kaydedilmeyecek, alınan bilgiler hastane muayenelerinde olduğu gibi, uzaktan muayene hasta dosyası olarak kaydedilecektir. Sizin de görüşmeyi kaydetmeniz yasal değildir.